Žalias kokteilis su špinatais

Šiuo metu žmonės valgo per mažai tamsialapių daržovių, todėl kokteilis yra puikus būdas jų įtraukti. Brokolių gal ir nesiryžčiau kokteiliuoti, bet špinatai pats tas. Špinatai neturi tiek daug geležies kaip manyta seniau, bet vis dėl to yra puikus mitybos papildas vitaminais. O kur dar vaisiai!

Dviem porcijoms gaivaus ir skanaus kokteilio reikės:
60g špinatų lapų (rinkitės jaunus ir nesuvytusius)
2 prinokusių bananų
1 nektarino (nulupta odele)
0,5 Canta Loupe meliono
100ml vandens
ledukų (jei ruošite kokteilinėje)

Visi ingredientai turi būti nuplauti, gerai sunokę. Sudėkite juos į kokteilinę arba susmulkinkite blenderiu. Jau po keletos minučių mėgausitės puikiu ir sveiku kokteiliu.

Skanaus :)

7 komentarai (-ų):

 1. Įdomus receptas! O tai jaučiasi špinatų skonis ar jie tik viską žaliai nudažo? ;) Ir, įdomu, pati čia tokį eksperimentą sugalvojai, ar kokioj knygoj užmatei? :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Hmm na su skoniu sunku - man šiaip špinatai kažkokio labai skonio neturi ypatingo, tai negaliu atsakyti. Nudažo tai puikiai :)
  O čia eksperimentas - mano viena draugė gyvenanti JAV mėgsta tokius žalius (raw) kokteilius ir man rekomendavo. Kadangi visko turėjau - nusprendžiau išbandyti. Nenusivyliau - sotu ir skanu :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Špinatai - gėris ;) mes su maniškiu kasdien špinatinius kokteiliukus geraime ;) Taviškis tikrai skaniai atrodo ;)

  Irma
  IRRI style

  AtsakytiPanaikinti
 4. Ech... tas blogspot'as... jau kuris laikas niekaip negaliu komentuoti prisjungusi savo vardu ... vis meta kažkokias klaidas :(((

  Irma
  IRRI style

  AtsakytiPanaikinti
 5. Irma - man irgi kažko būna problemų su blogger, bet matyt čia bendras Google persitvarkymas įvairiuose lygiuose...

  AtsakytiPanaikinti
 6. Aš vakar pusantro kg špinatų Kalvarijų turgelyje nupirkau, tai tokių gėrybių darėm,mmmm.... Gaila, kad tik dabar tavo šį kokteiliuką pamačiau, spėju jos skonis švelnus, nes panašų kartais darau, tik su šv.bazilikais ;)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Turėjau ir aš mintį įdėti baziliko, bet pamiršau :> tikiu - būtų tikę.

  AtsakytiPanaikinti

 

Sekite