Pomidoras ant palangės

Mano pirmasis auginamas pomidoras. Labai labai nekantrauju, kada šis gražuolis, pasėtas balandžio 25 dieną, pradės žydėti - tuomet žinosiu, kad jau netrukus. Gaila, kad negalėjau stebėti viso augimo - buvau ilgiau nei savaitei išvykusi į komandiruotę, o pomidoro priežiūrą palikau kambariokei. Norėdami auginti tokį gražuolį galite daugiau pasidomėti www.minisodas.lt  .
 Pakuotėje vėl - specialus žemės mišinys pomidorams ir pakuotė sėklų Gartenperle.Gartenperle - subrandina daug raudonų skanių pomidoriukų. Ta ideali veislė auginti vazone – balkone ar terasoje, saulėtoje šiltoje vietoje. Pradeda anksti derėti ir dera visą sezoną. Keras kompaktiškas, jo nereikia genėti ir rišti.

Norėdami pasėti - nusemkite 4 šaukštus žemės. Likusią palaistykite šiek tiek ir suspauskite. Suberkite sėklas (naudojau pusę pakuotės). Užberkite likusias žemes, vėl šiek tiek palaistykite ir suspauskite. palikite saulėtoje pusėje.
 Daigeliai gegužės 9 dieną.
 Gegužės 11 dieną.
Išvykau darbuotis, o grįžusi radau štai ką (gegužės 19). Gal jau laikas pikiuoti?
 Gegužės 26 - po pikiavimo. Persodinau į paprikoms skirtą durpę, tikiuosi, kad prigis.
 Birželio 3 diena - prigijo, dar ir kaip. Auga gražūs ir stiprūs.
Birželio 6 diena - vienas pomidoras jau tuoj tuoj džiugins žiedeliu. Nekantrauju, kada jų bus daugiau :)

Biržеlio 11 - žiedukų vis daugiau!

Birželio 25 - po ilgojo savaitgalio pomidoras nudžiugino pirmuoju vaisiumi!
 Liepos 14 - na kur tos saulėtos dienos - jam gi reikia raudonuoti! O gal klystu?
Liepos 23 - pagaliau nuraudo! Laikas gaminti salotas ;D

Liepos 28 - paskutinė nuotrauka prieš keliaujat į receptą.
Buvo tikrai smagu ir įdomu auginti pomidorą. Nors ir subrandino tik vieną vaisių - jis buvo skanus. O nekantrumas rytais žiūrėti kaip jis stiebiasi ir keičiasi manau patiktų ir vaikui ir vyresniam žmogui, kuris negali auginti gyvūno.

3 komentarai (-ų):

 

Sekite